Artykuły specjalistyczne

Artykuły specjalistyczne

Z wykształcenia jestem dziennikarzem, dlatego z powodzeniem tworzę również artykuły specjalistyczne. Kilkuletnie doświadczenie sprawia, że żadna branża nie jest mi straszna. Do tej pory najczęściej pisałam artykuły specjalistyczne z branży medycznej. Ponadto, realizowałam także zlecenia o innej tematyce, dotyczące m.in.: podróży, aranżacji i dekoracji wnętrz, rodzicielstwa, lifestyle’u, IT, finansów, prawa i wielu innych. Artykuły specjalistyczne, które piszę są unikatowe, oryginalne i oparte na rzetelnych źródłach.

W Fest Media tworzę artykuły specjalistyczne, które ukazują się zarówno w internecie, jak i w prasie. Zależnie od potrzeb realizuję także wywiady z ekspertami bądź inne, dopasowane do zlecenia formy artykułów. Artykuły specjalistyczne to także świetny sposób na pozycjonowanie witryny internetowe. Unikatowa i ciekawa treść zatrzymuje odbiorcę na stronie, co daje sygnał wyszukiwarce, że witryna internetowa jest wartościowa. Dlatego też artykuły specjalistyczne często pojawiają się jako urozmaicenie witryny firmy, usługi bądź produktu na blogach firmowych.


MERYTORYCZNE

Artykuł specjalistyczny może okazać się ciężkim orzechem do zgryzienia. Jednak nie dla mnie! W Fest Media od wielu lat tworzę treści, które są profesjonalne oraz oparte na rzetelnych źródłach. Podaję wiedzę na tacy – przystępna forma na wysokim poziomie.

CIEKAWE

Artykuły specjalistyczne mają nierzadko przypiętą etykietę „nudne” i „trudne w zrozumieniu”. Co gorsza, często myślą o nich w taki sposób również specjaliści. W Fest Media nierzadko spędzam dużo czasu na poznaniu tematu, przypatrzeniu się mu z różnych stron, a dopiero w kolejnych etapach tworzę treść. Artykuł specjalistyczny może być ciekawy – zobacz moje portfolio, a przekonasz się, że można je pisać na wysokim poziomie.

UNIKATOWE

Artykuły specjalistyczne muszą być unikatowe. Tylko wtedy przyciągną odbiorcę, który następnie zaciekawiony formą i treścią odda się ciekawej lekturze. Niezależnie od branży i formy to cecha treści, którą musi mieć zarówno specjalistyczny artykuł internetowy bądź ten drukowany w prasie. Fest Media to gwarancja unikatowej i oryginalnej treści.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Chcesz poznać więcej szczegółów? A może wiesz już, czego potrzebujesz i chcesz podjąć współpracę? Prześlij do mnie wiadomość poprzez poniższy formularz. Możesz także skorzystać z maila: kontakt@festmedia.pl.