Copywriting i SEO-copywriting

Copywriting i SEO-copywriting

Copywriting to sztuka sprzedaży. W Fest Media wiem, jak dzięki sile perswazji i znajomości zachowań odbiorców zrealizować ich potrzeby. Potrafię opowiedzieć historię, która rozróżnia zalety od korzyści i dzięki odpowiednim słowom trafia do odbiorcy. Każdy z nas sprzedaje – niezależnie od tego, co jest produktem – czy jest to konkretny przedmiot, usługa, idea bądź persona. W Fest Media wiem, które słowa będą odpowiednie dla twojego biznesu. Bez lania wody. Z nastawieniem na efekt. W Fest Media tworzę: treści ulotek, katalogów, landing pages, slogany, opisy produktów i wiele innych.

W Fest Media zajmuję się także SEO-copywritingiem. Treść, którą umieszczasz w internecie powinna podobać się nie tylko odbiorcom, ale również wyszukiwarkom. Wiem, jak stworzyć teksty, które będą ciekawe, unikatowe i zoptymalizowane pod SEO. Oprócz tekstów widocznych dla odbiorcy przygotowuję także treści umożliwiające optymalizację witryny pod kątem pozycjonowania. Profesjonalny SEO-copywriting zapewni witrynie internetowej wysoką pozycję na liście wyszukiwań. Tym samym treści stworzone przez Fest Media dadzą ci przewagę nad konkurencją i większe zyski.


ZNAJOMOŚĆ ODBIORCY

Tworząc teksty reklamowe w Fest Media staram się od początku postawić się w roli odbiorcy. Tylko w taki sposób przy użyciu siły perswazji mogę stworzyć tekst reklamowy, który będzie skuteczny. Wiem, jakich środków użyć, aby przekonać odbiorcę do konkretnego produktu, idei, usługi lub firmy. Profesjonalny copywriting Fest Media pomoże osiągnąć twój cel.

WIĘKSZA SPRZEDAŻ

Copywriting to sztuka sprzedaży. Aby napisać dobry tekst sprzedażowy, trzeba pomóc odbiorcy zrealizować jego potrzeby i pragnienia. W Fest Media wiem, jak opowiedzieć historię, która bez zbędnego bełkotu będzie skutecznym komunikatem między produktem a odbiorcą – bez względu na to, czy produktem jest usługa, przedmiot, idea, firma czy persona.

OPTYMALIZACJA SEO

SEO-copywriting ma duże znaczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. Wysoka pozycja w wyszukiwarce przekładająca się na realny zysk jest możliwa do uzyskania dzięki tekstom optymalizowanym pod SEO. Fest Media tworzy skuteczne i unikatowe teksty reklamowe, które zapewnią ci pierwsze miejsce w wyszukiwarce.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Chcesz poznać więcej szczegółów? A może wiesz już, czego potrzebujesz i chcesz podjąć współpracę? Prześlij do mnie wiadomość poprzez poniższy formularz. Możesz także skorzystać z maila: kontakt@festmedia.pl.