O MNIE

Sonia Młodzianowska
dziennikarz, copywriter, redaktor

W Fest Media stworzę dla Ciebie treści na strony internetowe i artykuły specjalistyczne. Zajmuję się także copywritingiem i SEO-copywritingiem. Prowadzę także media społecznościowe. Ukończyłam dziennikarstwo i medioznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim, ale to bycie w branży od 2010 roku dało mi doświadczenie, które stało się fundamentem moich umiejętności. Zapraszam do współpracy!


Praca
jest moją pasją

Mam w życiu to szczęście, że lubię to, co robię. Fest Media to firma, która powstała po 7 latach pracy w branży. Zdobywałam doświadczenie pracując na etacie, później przechodząc na pracę jako freelancer. Teraz wiem, że była to świetna decyzja. Zadowoleni klienci i satysfakcja z tworzenia jest dla mnie najlepszą nagrodą.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Lata pracy w branży umożliwiły mi zdobycie cennego doświadczenia, które teraz przekłada się na jakość moich tekstów. Uważam, że każde słowo ma znaczenie i niesie ze sobą ogromną siłę, dlatego tworzę tylko w pełni profesjonalne i unikatowe materiały.

Mam odpowiednie podejście do słów, dlatego w Fest Media nie ma miejsca na rzucanie ich na wiatr. Tworzę treść dopasowaną do potrzeb – otrzymasz najwyższej jakości materiały, których pożąda twój klient. Z tekstami Fest Media masz gwarancję, że osiągniesz oczekiwany cel.

ZAANGAŻOWANIE

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Każde zadanie jest dla mnie wyzwaniem, które podejmuję z pełnym zaangażowaniem. Nie lubię lania wody, ważę każde słowo. Możesz mieć pewność, że w Fest Media stworzę treść, która będzie konkretna i skuteczna.

Fest Media to firma, która zwraca uwagę na szczegóły. Tutaj nie będziesz jednym z wielu. Twoja firma, idea, produkt, czy usługa będzie w dobrych rękach – gwarantuję Ci to. Poniżej znajduje się formularz i adres e-mail, skontaktuj się ze mną i zacznij wartościową współpracę. Wspólnie osiągniemy zamierzony cel!

KLIENCI

Poniżej wybrani klienci, którzy skorzystali już z mojej oferty.
Oni mi zaufali. Dołącz do nich!

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Chcesz poznać więcej szczegółów? A może wiesz już, czego potrzebujesz i chcesz podjąć współpracę? Prześlij do mnie wiadomość poprzez poniższy formularz. Możesz także skorzystać z maila: kontakt@festmedia.pl.